KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257336

nr 1425 7336

Harry Harryan

(1895-1948), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 47, "det vita huset". Olja på duk, 54x45, yttermått inklusive ram: 65x56 cm

Utrop:

500 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 19:48:11

Harry Harryan

Läs mer om Harry Harryan